Восени 2015 року наш Благодійний фонд почав реалізацію дитячого спортивного проекту, який отримав назву “Здорове майбутнє” в рамках програми з розвитку спорту в Україні. Адже спорт – це здоров’я! Ви з нами згодні?
В рамках проекту ми організували та провели десятиденні спортивні збори в готельно – спортивному комплексі HOTEL POLONEZ, що знаходиться в місті Дембиця (Польща) для дитячої футбольної команди з смт Володимирівка Донецької області. Селищна рада звернулася до нас з проханням організувати спортивні збори для дітей, щоб вони знов мали змогу відпочити від жахіть війни та згадати що таке футбол та командна гра. Тож, план заходу був погоджений з керівництвом спортивно-готельного комплексу та настав етап підготовки документів. Не обійшлося й без труднощів, які ще більше запалювали бажання здійснити цей захід.
Завдяки всебічній підтримці з боку польських колег, зокрема, пану Едварду Бжостовському, пану Маріану Дибовському, господарю комплексу Готель Полонез, пану Богуславу Боберу та керівнику цього закладу, пану Станіславу Бачинському, компанії “Керампром” та, особисто її генерального директора, Бориса Федоровича Бевзенко, ми змогли організувати цей захід в дуже стислі строки, отримати для гравців команди дитячі закордонні паспорти та знайти фінансування. Також, неоціненну підтримку та допомогу було надано з боку посольства Республіки Польща в Україні, завдяки чьому вже через тиждень після звернення до посольства в паспортах учасників красувалися короткострокові шенгенські візи
Перебуваючи у Польщі, діти мали змогу тренуватися на власному футбольному полі та у великій спортивній залі, відвідали 50-метровий!!! олімпійський бассейн, побували на оглядовій екскурсії в старовинному та дуже красивому місті  
Краків та показали свої спортивні вміння під час товариського футбольного матчу з польською командою з містечка Пустків.
Хоча польська команда  і здобула перемогу в цьому матчі (гра закінчилася з рахунком 2:1), це не стало приводом до погіршення настрою! 
Наші хлопці почали тренуватися ще наполеглівіше та пообіцяли відігратися в наступний раз!
Поїздка видалася цікавою, веселою і надала змогу дітям познайомитися з Польщею та отримати багато позитивних емоцій!