Культура

Скільки талантів виростила та ще приховує Україна?

Скільки видатних синів та дочок України вже здобули світове визнання та пошану?

Правильно, дуже і дуже багато!

Завданням проекту, насамперед, є сприяння розповсюдженню української культури в Україні та за її межами. Письменники, музиканти, композитори та виконавці, художники та митці і ще багато талантів і винахідників повинні мати змогу заявити світові про себе! Саме на це направлені проекти в рамках цієї програми.

Освіта

В чому полягає успіх кожного з нас?

Правильно, в інвестуванні в освіту, розвиток та вдосконалення самого себе!

Чим кращу за якістю освіту отримає молодь, тим більше в неї буде шансів на реалізацію свого потенціалу у майбутньому, та можливостей застосувати отримані знання і навички на благо своєї сім’ї та країни!

Нажаль, в більшості випадків підхід до середньої та вищої освіти в Україні залишився на рівні “Вчимо, що треба та не треба”, “Розвиток особистості? Ні, не чули” та  ” Практичні поради, то не для нас. Вчіть, що дають, бо ми самі не практикували, що викладаємо”. Вчителі змушені думати не проте як найкраще передати знання, а на чьому заробити, щоб не померти з голоду і, саме тому, ми хочемо надати нашій молоді можливість отримати кращу освіту та реалізувати свій потенціал. В рамках програми наш Фонд разом із вітчизняними та закордонними партнерами розробляє та започатковує проекти освітнього характеру, а саме: різноманітні освітні та підготовчі курси, навчальні семінари та партнерські програми з закордонними ВНЗ.

Спорт та здоров'я

Ми не згодні бачити дітей України з пляшкою пива у руках та цигарками!

Спорт – це частина нашого життя та  запорука здорового майбутнього!

Фонд Чесна Справа реалізовує проекти спортивного напрямку, зокрема організацію різноманітних спортивних та рекреаційних заходів для дітей та молоді на території України та за її межами. Ми шукаємо та налагоджуємо стосунки з різноманітними українськими та міжнародними організаціями спортивного профілю та шукаємо можливості для спільної організації цікавих та пізнавальних заходів для дітей та молоді.