В рамках співпраці з Університетом Інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві (Польща), скорочена назва УІТМ, з яким в минулому році ми підписали угоду про співпрацю в рамках програми “Освіта”, ми запросили та організували зустріч для представників університету з молоддю навчальних закладів Ірпіня та Гостомеля.

24 та 25 лютого голова приймальної коміссії УІТМ, пані Світлана Слюсарчюк, а також заступник ректора з розвитку УІТМ, пані Йоанна Дудек, провели презентації університету, а також розповіли молоді про можливості та переваги навчання української молоді у Польщі. 
За два дні ми відвідали низку навчальних закладів Гостомеля та Ірпіня і мали змогу поспілкувалися з великою кількістю молоді, що виявила жвавий інтерес до навчання у Польщі. 
Велику подяку за допомогу в організації цих зустрічей ми висловлюємо Голові Гостомельської селищної ради Прилипку Юрію Іллічу, депутатам Гостомельської ради Олегу Миколайовичу та Ользі Василівні, керівникам всіх навчальних закладів, де проводилися презентації, а також Сергію Петровичу та Аллі Петрівні.
За додатковою інформацією, щодо навчального закладу та можливостей навчання у Польщі Ви можете звертатися до нас по електронній пошті або за телефонами, вказаними у вкладці Контакти.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.