Друзі,

в продовження реалізації проекту фонду – “Молоді таланти України”, за підтримки Київської єврейської міської громади та сприяння Всеукраїнського благодійного фонду “Заради тебе” та Єврейського общинного центру “Халом”, 19.06.2017 р. в Великій залі Будинку вчених НАН України пройшов другий концерт класичної музики під назвою “Музика миру”, де молоді музиканти-віртуози, під керівництвом викладача та творчого керівника – Павлової Ії В’ячеславівни, виконали прекрасні твори великих класиків на знак дружби між нашими країнами та на зустріч святкуванню 70-ої річниці Держави Ізраїль. 

Це був дійсно гарний вечір, наповнений чарівними звуками музики та бурними оплесками! 

Концерт розпочався вітальними словами поважних гостей, серед яких були представники посольств Держави Ізраїль та Республіки Польща, а також єврейських благодійних та громадських організацій. Після урочистої частини пролунали класичні твори у виконанні піаністів Дениса Піскунова та Діани Остролуцької, які є студентами Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та навчаються в класі Ії В’ячеславівни, а також талановитого подружжя Павла та Анни Хмар і їх маленької доньки Олександри, які зачарували зал неймовірним дуєтом скрипки та фортепіано.

Хочемо щиро подякувати всім, хто взяв участь і допоміг в реалізації цього концерту!
Висловлюємо наше захоплення молодими виконавцями та щиро дякуємо їх викладачеві і творчому керівникові – Ії В’ячеславівні Павловій!


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.