Друзі,
коротенько розповімо Вам, як пройшла поїздка та виступи в місті Варшава. 
Місто гостинно зустріло нас та порадувало теплою погодою. По всіх закутках вже потрохи почали готуватися до свята Різдва і то тут, то там на вулицях з’явилися різноманітні святкові інсталяції, що підіймали нам настрій.

Куди не кинь оком, можна було побачити туристів, що приїхали відвідати це величне місто. Чудова архітектура й безліч паркових зон вирізняють його серед інших.

Два вечори поспіль наші талановити піаністки Діана Остролуцька та Марія Єрьоменко виступали для поціновувачів класичної музики в затишних та атмосферних музичних салонах у центрі міста! Публіка в захваті ловила кожну ноту, яка була наповнена емоціями та експрессією виконавців творів великих класиків.

Виконання наших піаністів було добре сприйнято та відмічено керівництвом Товариства Ф. Шопена в Варшаві, якому ми щиро вдячні за запрошення та допомогу в організації цих виступів та отримання незабутніх вражень!

Підсумовуючи, скажемо, що ця поїздка була чудовим продовженням реалізації проекту “Талановита молодь України”, де ми отримали новий досвід, нові враження, нові знайомства та побачили нові горизонти розвитку цього гарного проекту!)


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.