В суботу, 18 квітня 2016 року, не дивлячись на захмарене небо, наш фонд відвідав надзвичайний захід, який приніс багато позитивних та яскравих вражень! 
На люб’язне запрошення наших партнерів ми потрапили на ХІV міжнародні змагання зі спортивної гімнастики, які організовують справжні Українці та Патріоти – Стелла Георгіївна Захарова та її чоловік Віктор Іванович Хлус.
Людина може все – це на ділі показали молоді спортсмени, які всупереч законам гравітації, робили у повітрі карколомні сальто та інші гімнастичні фігури! 
Після урочистого відкриття, глядачі мали змогу насолодитися чудовим концертом, на якому не тільки співали талановиті українськи виконавці, але й показували воздушні акробатичні трюки студенти та випускники інституту естрадно-циркових мистецтв.
Також на цих змаганнях ми мали за честь познайомилися з колишніми гімнастками, Манільчук (Куніц) Ларисою та Стромиловою (Батовою) Іриною, які впродовж 1972-1977 років чудово виступали на різноманітних змаганнях Української ССР, а сьогодні приїхали підтримати молодих гімнастів!
Впродовж змагань ми щиро вболівали за наших молодих спортсменів, які з гідністю захищали честь України та ще раз показали світові, які таланти плекає наша країна!


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.