В рамках програми “Освіта” в партнерстві з київськими мовними курсами “Ближче до мрії” ми започаткували викладання польської мови для дітей та дорослих в гостомельській загальноосвітній школі №13. Заняття проходитимуть двічі на тиждень, щоб максимально ефективно та швидко оволодіти польською мовою.
В середу, 27 квітня 2016 року, відбулося перше заняття, на якому зібралася перша дитяча група слухачів, яким дуже сподобалася невимушена та грайлива атмосфера уроку та молодий і професійний викладач Тетяна.
Хлопці, в групі зібралися самі лише гарні та розумні дівчата, тож не зволікайте та приєднуйтесь!
Велику подяку за допомогу в організації цих курсів ми хочемо висловити селищному голові Гостомеля, пану Прилипко Юрію Іллічу, секретарю селищної ради, пані Кислиці Олені Вікторівні та депутату селищної ради, пану Поповичуку Олегу Миколайовичу.
Також ми щиро дякуємо за допомогу та підтримку цієї ініціативи батьківському комітету та завучу школи, пані Катерині Павленко.

Гостомельська громада та батьки можуть пишатися такими здібними та талановитими дітьми, які хочуть отримувати нові знання та закладають фундамент впевненого майбутнього вже сьогодні!


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.