Напередодні католицького Різдва в середені грудня наш фонд з робочім візитом відвідав Польщу. Позаду залишилося 3500 км та багато цікавих та важливих зустрічей.

 В невеликому але надзвичайно мальвничому місті Кросно, що має розвинену спортивну інфрастуктуру та відому на всю Європу фабрику скляних виробів, нас радо зустріли директор міського спортивного комплексу, пан Антоній Дембіц, та віце-мер міста пан Броніслав Баран. На зустрічі з ними ми обговорили можливі напрямки співпраці у майбутньому та підписали угоду про співпрацю у напрямках спорту, освіти та культури.

  Після Кросно ми завітали до міста Дембіца, де зустрілися з партнерами та друзями нашого фонду, та де декількома місяцями раніше так радушно прийняли нашу підліткову команду зі сходу України.

  У Варшаві ми провели зустріч з керівництвом Фонду ім. Казімежа Гурського,  на якій обговорили можливість участі двох українських команд у міжнародному дитячому футбольному турнірі “Dobiegniew cup”, що вже багато років поспіль проводиться в місті Добєгневі, а на слідуючий день вже вирушили на зустріч з мером цього міста, паном Лешеком Валохом, яка була організована за сприянням президента Фонду ім. Казімежа Гурського, пана Януша Єсьонека.

  Дуже радісною новиною для нас стала інформація про те, що Фонд ім. Казімежа Гурського візьме на себе витрати по участі однієї з наших команд у цьому турнірі, що стане залогом нашої плідної та довготривалої співпраці між нашими організаціями.

  Зустрічі проведено, завдання та цілі на наступний рік чітко окреслені, тож можно з гарним настроєм зустрічати Новий рік!

  Веселих свят та найкращих побажань всім у наступному році!


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.