Друзі

Після довгої та кропіткої організаторської підготовки у складі двох підліткових команд ми вирушили до міста Добєгнєв (Польща), щоб взяти участь у міжнародному футбольному турнірі Dobiegniew Cup 2016. Цей турнір було започатковано у 1995 році за підтримки місцевої влади та Фонду ім. Казімежа Гурського. В мальовничому містечку на півночі Польщі щорік збираються понад 80 дитячих та підліткових команд у вікових категоріях з 8 до 17 років, щоб на чудових зелених полях у запеклій боротьбі здобувати перемоги та нагороди. Цього року на турнір зібралось більше 100 команд з Польщі, Німеччини, України, Білорусі та інших країн Європи. У віковій категорії U-15, у якій змагалися 2 команди від нашого Фонду “Керампром” зі сходу України та Ірпінської ДЮСШ з Київської області, загалом було 9 команд. Наші хлопці протистояли таким сильним супротивникам, як підліткова професійна збірна з Литви, футбольним академіям з польських міст Краков та Дембиця, місцевому футбольному клубу з 70 річною історією “Blękitni Dobiegniew” та іншим сильним командам.

  Впродовж тижня з 1 по 9 липня на 9 футбольних полях точилася запекла боротьба. Граючи по 2 матчі в день, хлопці відкривали в собі всі потаємні сховища фізичної сили, незламності та волі до перемоги. У неймовірно захоплюючих матчах команда “Керампром” виборола 4 місце, а команда з міста Ірпінь 7 місце.

  За можливість участі у цьому неймовірному заході ми хочемо подякувати всім небайдужим людям та партнерським організаціям нашого Фонду, зокрема Фонду ім. Казімежа Гурського, мерії та орг. комітету міста Добєгнєв, компанії “Керампром” та її директору Бевзенко Борису Федоровичу, адміністрації селища Гостомель та міста Буча, а також батькам, які брали активну участь у підготовці до поїздки.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.